1 / 2
Lifan 250 za poveke info 078958070
750 €
18.06.2021 01:10

Велес / Велес

Марка:

Останати марки

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2008

Модел:

Lifan

Километри:

30000

Perfektna sostojba pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
078958070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам