1 / 1
Mechanical Keyboard - RHOD 420 RGB
1.199 МКД
14.08.2021 11:11

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 Mechanical Keyboard - RHOD 420 RGB 🔴

🟢МОЌНО, ФУНКЦИОНАЛНО И ЕФЕКТИВНО
✅На секој амбициозен играч му е потребна тастатура опремена со карактеристики што ја олеснува играта и им помага да победат.
✅Тастатурата Genesis Rhod 420 RGB е опремена со anti-ghosting функција до 19 копчиња, што значи дека можете да ги притиснете сите 19 копчиња истовремено, без да се грижите дека некој од нив нема да биде регистриран.
✅Покрај тоа, добивате 12 мултимедијални копчиња, 6-зонско RGB осветлување и издржливо алуминиумско тело што го нагласува неговиот карактер на игри.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Keyboard Fury Gaming Hellfire 2 Backlight RGB

450 МКД

MousePad White Shark 800 x 350

690 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам