1 / 1
Lenovo V530S
19.990 МКД
30.06.2021 11:20

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔷Lenovo V530S

✅PROCESOR: i3-8100
✅RAM: 8GB
✅GRAPHICS: INTEL HD GRAPHICS 630
✅DISK: 240 GB SSD

🔴Цена: 19.990 ден.
🔴Çmimi: 19.990 den.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

GAMING COMPUTER

29900 МКД

GAMING COMPUTER

25990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам