1 / 12
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAROT NA OHRID
По Договор
17.01.2023 22:52

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

85 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

7mi noemvri br.27

Апартманот Николај се наоѓа во строгиот центар на Охрид. Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно. Во него може да се сместат најмногу 7 лица(5+2). Располага со: три тераси; две спални соби; дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, тостер, nutribullet, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред; купатило со туш кабина итн.
Лице за контакт: Јане 078349060

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Nikolaj
Потврден огласувач
078349060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам