1 / 9
Se prodava nova kukja pozadi mema
250.000 €
29.03.2022 17:49

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

90 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Mema

Se prodava kukja pozadi mema.
kukjata e nova samo bez fazada od predniot del, lepenka e od stranite.


Se sostoi od:
pod + priz + kat + kat.


Kvadratura:
Vkupno plac: 200m2
Vkupno staben prostor: 277m2
Dvor: 90m2


*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
072/257-445
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Nova kuka vo blizina na skolo Bratstvo Migjeni

159990 €

Nova kukja vo S.Slatino so dvor 2000m2

320000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам