1 / 6
Deloven prostor
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.11.2022 09:23

Богданци / Гевгелија

Квадратура:

95 m²

Se prodava,izdava delovniot prostor od 95metri kvad...
Lokacija: vednas do fabrikata za prikolki ,,Mlaz" Bogdanci

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Deni
Потврден огласувач
078392180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам