1 / 4
Se prodava stan
По Договор
18.06.2021 14:37

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo Struga,kaj stara avtobuska,pozadi FON univerzitet,so povrsina od 64m2, na 4-ti sprat so lift.Stanot e so orientacija istok-zapad.Ima dnevna soba,dve spalni sobi,golema terasa so neprecen pogled I kupatilo.Cena I poveke info na tel.077/815-161
0 077/969-012

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам