1 / 12
MITSUBISHI COLT 1.1 2012
По Договор
06.07.2021 18:09

Кочани / Кочани

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Colt

Година:

2012

Гориво:

Бензин

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA KAKO NOVA REALNI 98.000 KM REGISTRIRANA E DO MAJ 2022 GODINA
KUPENA E OD SALON OD MK NE E UVEZUVANA IMA CELA SERVISNA ISTORIJA
ZA POVEKE INFORMACII NA TEL 075..284 009
075..284 009
075..284 009

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lazo
Потврден огласувач
078-213-708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам