1 / 3
gradezna digalka progres градежна дигалка
1 €
14.05.2022 14:05

Штип / Штип

prodavam gradezna digalka tip od 25 proizvodstvo progres mladenovac ne mnogu koristena visina na diganje 65metri i maksimalna masa na diganje 250kg.tezina na digalkata 200kg

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
071217757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам