1 / 7
Arkadna Konzola so nad 3400 igri za 4 igraci
1 €
13.02.2022 17:27

Битола / Битола

HDMI kabel od 5 metri vklucen vo cenata
4 igraci mozat da igraat istovremeno
Sega so nad 6000 igri - najnov model

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Останато

Се продава од:

arcades.mk
Потврден огласувач
078575000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам