1 / 1
PRODAVAM PEČKA-KOTEL ZA PARNO GREENJE ZA NA DRVA
По Договор
12.06.2022 21:49

Штип / Штип

Се продава котел на дрва за парно греење централ словенија за 100 квадрати цена по договор инф .на тел. 078380231 КИРЕ

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071506473 / 077685072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам