1 / 3
MAZDA 6 DELOVI
1 €
18.03.2022 09:27

Македонски Брод

Марка:

Mazda

Модел:

6

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

136 kw / 185 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

se sto vi treba
motor odlicen
2.0 dizel
1 8 benzi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtodeloviBaLe
Потврден огласувач
077390555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам