1 / 1
prodavam procesor i7 3770 na 3.40ghz.
5.500 МКД
08.06.2022 13:15

Скопје Центар / Скопје

vo odlicna sostojba procesor i7 3770 na 3.40ghz. 3.90ghz.go prodavam poradi toa sto mi ja baraat plocata da ja kupat
Legacy Intel® Core™ Processors

Code Name
Products formerly Ivy Bridge

Vertical Segment
Desktop

Processor Number
i7-3770

Status
Discontinued

Launch Date
# of Cores
4
# of Threads
8
Processor Base Frequency
3.40 GHz
Max Turbo Frequency
3.90

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

gane
Потврден огласувач
075555434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам