1 / 7
Polovni delovi za Matiz 2008 godina so 48000 km
По Договор
11.02.2023 10:36

Битола / Битола

Polovni delovi za Matiz 2008 godina so 48000 km, od prv gazda so odlicen motor nikogas ne vozen na plin.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
070373131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам