1 / 6
OPEL VECTRA1.7D
750 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2021 13:16

Делчево / Делчево

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1992

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

42 kw / 57 ks

Kласа на емисија:

Останато

kolata e pali vozi ima karoserski zabelski cenata nee fiksna povise info na 079359135 vlatko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
079359135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам