1 / 1
Монитор Eizo 23" EV2316W
3.990 МКД
19.06.2021 13:22

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔵Монитор Eizo 23" EV2316W🔵

✅ Бренд : Eizo
✅ Модел : EV2316WT LED
✅ Дисплеј : 23"
✅ Интерфејси : VGA / Audio line-in / DVI
✅ Тип на дисплеј: LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
✅ Поддршка за боја: 16.7 million colors
✅ Резолуција : 1920x 1050 at 60 Hz
✅ Димензии : 540 x 317.5 x 56 mm
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Монитори

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung 24" Gaming Monitor, FHD, 144Hz, 4ms

9999 МКД

Monitor AOC 165Hz - 27inch

14690 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам