1 / 4
Se prodavaat placevi na Tikvesho Ezero
По Договор
19.06.2021 14:44

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

18000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Poveke info na 071 883 885

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Strahil
Потврден огласувач
071240856
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам