1 / 1
Седиште за велосипед
1.800 МКД
19.06.2021 17:17

Кисела Вода / Скопје

Продавам седишет за велосипед - до 22 кг тежина

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Седишти

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
071285215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам