1 / 4
Se prodava kuka
По Договор
19.06.2021 18:40

Струга / Струга

Број на соби:

10

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2010

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul.Naum N.Borce

Se prodava kuka karabina na tri kata na atraktivna lokacija vo Struga na ul.Naum N.Borce na pet minuti od centar I od pazarot.
Kukata ima 360 m2 korisna povrsina vo koi ima I deloven prostor od 120 m2 kako I dvorno mesto 250 m2.Cena po dogovor
Inff na tel 077 815 161

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava plac so dve vili

0 €

*SAJCESKI* Kuka za dve semejstva

110000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам