1 / 12
FIAT BRAVO 1.9 MJET 150KS SPORT MODEL 2008GOD UNIKAT!
3.850 €
3.950 €
Денес 13:00

Кочани / Кочани

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FIAT BRAVO 1.9 MJET 150KS SPORT MODEL 2008GOD UNIKAT!
LIMITED EDITION 198MODELS!
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
XENON,AVTOMATSKI SVETLA,KOZEN SALON,KOZEN VOLAN,KOMANDI NA VOLAN,DIGITALNA KLIMA FULL!
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA BEZ NITU EDNA ZABELESKA!
177.000KM
DOZVOLENA PROVERKA KADE SAKATE!
CENA 3950€
PROSTOR ZA DOGOVOR SAMO NA LICE MESTO!
078-844-013

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zan
Потврден огласувач
078844013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам