1 / 2
Dvosed
9.500 МКД
24.10.2022 16:07

Аеродром / Скопје

Se prodava kozen dvosed 220x100cm kupen od Punkt mebel vo dobra sostojba.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Двоседи

Се продава од:

sinisa
Потврден огласувач
071255989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам