1 / 12
ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА
По Договор
20.12.2022 12:42

Охрид / Охрид

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА САМО 5 МИНУТИ ПЕШ ОД ГРАДСКОТО ПРИСТАНИШТЕ,НА МИРНА ЛОКАЦИЈА БЕЗ ГАЛАМА И БУЧАВА. АПАРТМАНИ СИМОНА РАСПОЛАГА СО ДВЕ СТУДИА ЗА ТРИ ЛИЦА И ЕДНО СТУДИО ЗА ДВЕ ЛИЦА. КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА КУЈНА ВО СЕКОЕ СТУДИО, ТОАЛЕТ, ИНТЕРНЕТ, КАБЕЛСКА ТЕЛЕВИЗИЈА,ФЕН, ПАРКИНГ ПРОСТОР. ПОСЕБЕН ВЛЕЗ И ДВОРНО МЕСТО ЗА СЕКОЕ СТУДИО .

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Охрид апартмани
Потврден огласувач
071247702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам