1 / 12
ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА
По Договор
13.09.2022 12:02

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

16 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ОХРИД

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА САМО 5 МИНУТИ ПЕШ ОД ГРАДСКОТО ПРИСТАНИШТЕ,НА МИРНА ЛОКАЦИЈА БЕЗ ГАЛАМА И БУЧАВА. АПАРТМАНИ СИМОНА РАСПОЛАГА СО ДВЕ СТУДИА ЗА ТРИ ЛИЦА И ЕДНО СТУДИО ЗА ДВЕ ЛИЦА. КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА КУЈНА ВО СЕКОЕ СТУДИО, ТОАЛЕТ, ИНТЕРНЕТ, КАБЕЛСКА ТЕЛЕВИЗИЈА,ФЕН, ПАРКИНГ ПРОСТОР. ПОСЕБЕН ВЛЕЗ И ДВОРНО МЕСТО ЗА СЕКОЕ СТУДИО.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Охрид апартмани
Потврден огласувач
071247702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам