1 / 2
Prodavam 2 kuki ODVOENI SO ODVOEN SAAT ZA STRUJA I VLEZ
1 €
01.07.2021 17:04

Чаир / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

560 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

560 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Ul ordan copela broj 124

Prodavam 2 kuki so ODVOEN SAAT ZA,struja i ODVOENI vlezovi
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Telefoni
Потврден огласувач
075233645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам