1 / 11
USB KAMERA
200 МКД
27.06.2022 11:57

Аеродром / Скопје

USB KAMERA SO JAKA OPTIKA I ZGLOB ZA ROTACIJA , 2m PRIKLUCEN KABEL I OPTIKA SO PODESUVANJE MA FOKUS. KAMERATA E KVALITETNA IZRABOTKA KAKO NA SLIKATA info VIBER 070-854 001

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

GRIGORY
Потврден огласувач
070854001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам