1 / 2
Мед Смоларски органски и Маџун
500 МКД
Цената е фиксна
31.05.2022 17:49

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава природен органски мед, под падините на планината Беласица.
Цената е екстра

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
077779655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам