1 / 8
Sym vs 125cc 2008
1 €
20.06.2021 18:18

Струга / Струга

Марка:

SYM

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

VS 125cc

Километри:

5000

Sym vs 125cc 2008
8000km
Novi gumi

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Struga
Потврден огласувач
072734774
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам