1 / 1
PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET
5.000 МКД
03.11.2022 02:01

Гази Баба / Скопје

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ГОРЕЊЕ ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА!

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070344095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам