1 / 1
ATV Migliori 150
119.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.06.2021 09:12

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2021

Модел:

ATV Migliori 150


Мотор:

Тип: Четири- тактен со 1 цилиндар и воздушно ладење

Зафатнина на цилиндар: 149.6 cm3

Димензии на цилиндар: Ø 57.4 × 57.8 mm (Bore X Stroke)

Моќност: 6,5 KW / 7500 RPM

Тип на пренос: Пренос на ланец

Тип на ладење: Воздушно

Eлектричен старт

Тип на компресија: CDI

Меѓуосовинско растојание: 1100 mm

Клиренс: 100 mm

Погонски систем:

Тип: 2x4

Пренос: Автоматски CTV F /N / R (Forward /Neutral/Reverse)

Предни сопирачки: Барабан

Задни сопирачки: Диск

Предни пневматици: 21 × 7 – 10

Задни пневматици: 20 × 10 – 10

Kапацитет на резервоар за гориво: 8 L

Teжина со празен резервоар: 160 kg

Максимална брзина: 50 km/h

Димензии: 1,760mm×1,060mm×1,160mm

Лед дисплеј со повеќе функции

Производител: Migliori

Земја на потекло: Кина

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

PROFICENTER
BREGALNICKA
Потврден огласувач
075293222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам