1 / 1
КРШАЧ ЗА ЛЕШНИЦИ
97.700 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.06.2021 09:20

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Технички карактеристики:

Димензии: 1320*600*725

Напон: 220 V - Монофазен

Капацитет: 25-30 kg/h

Производител: Kefeli

Земја на потекло: Турција


Монофазен кршач на лешници од Турскиот производител Kefeli.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од: Претпријатие

PROFICENTER
BREGALNICKA
Потврден огласувач
075293222
Испрати Е-маил до огласувачот

Машина за чистење и сортирање на лешници

260820 МКД

Електрична пила Safun ECS 2500

4250 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам