1 / 1
Апарат за миење коли GALAXY HPC 140
6.890 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.06.2021 09:22

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов


Апарат за миење коли GALAXY HPC 140


Максимален притисок: 140 bar
Проток: 450 l/h
Моќ: 1900 W
Тежина: 9 kg
Производител Lavor
Земја на потекло Италија


Апаратот Galaxy 140, производ на италијанскиот LAVOR е моќен и исклучително квалитетен хоби апарат кој наоѓа многу примени во вашиот дом. Исперете го вашиот автомобил, вашиот велосипед или моторцикл, а може да ја исчистите патеката, терасата или просторот пред гаражата.

Располага со триклипна пумпа со алуминиумска глава, автоматски стоп систем, армирано црево и копје со двојна дизна, практичен распрскувач за детергент, како и ротациона четка која доаѓа во комплетот.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од: Претпријатие

PROFICENTER
BREGALNICKA
Потврден огласувач
075293222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам