1 / 1
Апарат за миење коли HPW TORRENS 2015 со топла вода - Профи
128.260 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.06.2021 09:23

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Работен притисок: 3- 200 (max 210) bar
Проток на вода: 900 l/h
Moќност: 7300 W
Напон: 400 V- Трофазен
Вртежи на мотор: 1450 rpm
Teжина: 144,5 kg
Должина на црево: 10 m
Производител: Lavor
Земја на потекло: Италија
Професионален апарат за чистење под висок притисок со топла вода. Располага со четири полен електро-мотор со термичка заштита, вграден бајпас вентил, тотал стоп функција и капел за напојување со должина од 5 метри. Како високо-квалитетен апарат нуди екстремно добри перформанси, голема сигурност и лесно користење. Наменета е за чистење на возила, машини, опрема, подови, надоврешни ѕидови.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од: Претпријатие

PROFICENTER
BREGALNICKA
Потврден огласувач
075293222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам