1 / 1
Апарат Лавор LKX LP 1515
139.800 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.06.2021 09:24

Виница / Виница

Моќност : 5,5 kW

Работен притисок :150 bar

Проток : 900 L/h

Температура на загревање на водата : 140 º C

Производител: Lavor

Земја на потекло Италија

Професионален апарат за чистење под висок притисок со топла вода. Располага со четири полен електро-мотор кој гарантира долготрајна употреба, како и регулатор на температура со високо сензитивен сензор. Како високо-квалитетен апарат нуди екстремно добри перформанси, голема сигурност и лесно користење. Наменета е за чистење на возила, машини, опрема, подови, надоврешни ѕидови.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од: Претпријатие

PROFICENTER
BREGALNICKA
Потврден огласувач
075293222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам