1 / 1
Апарат Tucson 2017 LP со котур
64.275 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.06.2021 09:28

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов


Моќ:7.3 kw

Максимален приисок: 200 bar

Проток:1000 l/h

Производител: Lavor

Земја на потекло :Италија

Апарат за перење под висок притисок за професионална употреба. Овозможува брзо и лесно отстранување и на најтврдокорните нечистотии од разни предмети. Располага со четири-полен електро мотор, месинг пумпа со клипови со керамичка заштита, систем за заштита од прегревање (водено ладење) и вграден резервоар за детергент.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од: Претпријатие

PROFICENTER
BREGALNICKA
Потврден огласувач
075293222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам