1 / 1
Машина за подови SCL QUICK 36B комплет со батерија
115.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.06.2021 10:30

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Машна за подови SCL QUICK 36B

Напон: 220 / 240V-50 / 60Hz

Работна ширина:360mm

Ширина на гумицач:460mm

Притисок на четки:130/18 вртежи во минута / кг

Капацитет на резервоар за детергент:11l

Производител Lavor

Земја на потекло: ИталијаМашина за чистење на подови погодна за работа во помали продавници, канцеларии, кујни, школи, боници, угостителски објекти, сали и салони

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од: Претпријатие

PROFICENTER
BREGALNICKA
Потврден огласувач
075293222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам