1 / 1
se izdava
700 €
Цената не е фиксна
21.06.2021 12:54

Тетово / Тетово

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Pllaci jepet me qira , gjendet te autootpadet ,
700 euro ne muaj
070224489

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Naim
Потврден огласувач
0038970224489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам