1 / 7
Се продава Fiat Brava 1.9 JTD
1.350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.06.2021 18:56

Дојран / Гевгелија

Марка:

Fiat

Модел:

Brava

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Се продава Fiat Brava 1.9 JTD. Колата е во одлична состојба, зачувана, редовно сервисирана. Поминати се 202.000 km.
Може да се види во било кое време.
Контакт: Мирко 078 513 887

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Мирко
Потврден огласувач
078513887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам