1 / 5
KRSENJE RUSENJE KOPANJE GRADIMO RENOVIRANJE
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.12.2021 21:00

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

KRSENJE I RUSENJE zidovi,plocki,parket,prozori,terase,itd
KOPANJE
kanali sahte podrume itd
GRADENJE i RENOVIRANJE
kuce,stanove,zidove,plocki,skale,terase,fasadi,moleraj,itd

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Oki
Потврден огласувач
070329640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам