Python and Pine Script PROGRAMERI
1 €
21.06.2021 20:56

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se baraat programeri vo Python and Pine Script ,
za Companija OD USA
podetalni informacii na tel 075237022 Petar

Категорија: Компјутери / Софтвери / Јазици

Се продава од:

PETAR
T.K ШЕХЕРЕЗАДА Л 20
Потврден огласувач
075237022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам