1 / 10
Audi A3 2.0 140 ks (se prodava samo na delovi)
1 €
28.07.2022 08:49

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

102 kw / 139 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audito se prodava na delovi
Se shto vi treba
2.0 140 ks BKD motor
Telephone za kontakt: 070919455

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Siljanoski
Потврден огласувач
070 919 455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам