1 / 1
kupuvam vespa 49cc so max cena do 550 evra baotian hamachi
500 €
09.05.2022 14:52

Битола / Битола

Марка:

Vespa

Вид:

Скутер

Година:

2015

Модел:

hamaci

Километри:

10000

kupuvam skuter 50 kubici od bitola prilep ohrid
nebitno 2t ili 4t
samo na mk dokumenti
javete se na 077 428181 ili pratete sliki na viber

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Bt
Потврден огласувач
077428181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам