1 / 5
Мебел од Дрво!
1.500 МКД
17.08.2022 23:41

Битола / Битола

Се продава мебел од чисто дрво, трпезариските столови се изработени од черешна и се одлично зачувани, не се пропаднати.
Цена на Столиците од Черешна 1500ден за 1
Цена на обичните столови 500ден
Цена на фотељите 1500ден
Цена на масичката 2000ден

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Simeon
Потврден огласувач
075675111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам