Bitmain Antminer T17 (40Th)
2.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.06.2022 23:17

Тетово / Тетово

Se prodavaat ASIC Mineri 4 komada Antminer T17

Za detali kolku se profitabilni i koi valuti moze da gi majnaat poglednete link:

https://www.asicminervalue.com/miners/bitmain/antminer-t17-40th

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
075389382
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам