1 / 1
Гејминг MousePad LED светло
590 МКД
29.10.2022 23:21

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴Гејминг MousePad LED светло🔴

✅Осветлени рабови со повеќебојни LED светлосни ефекти
✅Совршен и за ласерски и за оптички глушец
✅Големина на површина 250 x 350 mm

______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

GAMING MOUSE KRYPTON 550

1499 МКД

Mouse Sharkoon SKILLER SGM2 Gaming 6400 DPI USB

1290 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам