1 / 12
ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Центар !
350 €
14.10.2021 12:04

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

75 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Центар во Гратски Зид , близу Беко полициска Станица, станот поседува 75 м2, 3 соби, комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на парно, МАШИНА ЗА САДОВИ, клима, вселив веднаш...

цена-350 евра-не е фиксна

шифра 22352

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

 

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

 Скопје  

 

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Аеродром !

450 €

ДАРМА ДОМА izdava nov stan vo Karpos !

300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам