1 / 1
Кулер / Kuler / Cooler
По Договор
22.06.2021 14:16

Ѓорче Петров / Скопје

Papst TYP 4124 GX
MADE IN GERMANY
Има повеќе на залиха.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Вентилатори

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078889950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам