1 / 8
СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН НА ВОДНО
260 €
21.07.2021 13:28

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

29 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Елисие Поповски

Комплетно опремен од 29 м2 апартман на улица Елисие Поповски, блиску до Водњанска со поглед на Водно.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Skopje
Потврден огласувач
072244097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам