1 / 9
Parketari
По Договор
06.04.2022 17:15

Аеродром / Скопје

MESTENJE STRUGANJE POLIRANJE LAKIRANJE NA PARKET I PATOS I NIVNA RESTAVRACIJA
MESTENJE NA LAMINAT I TARKET,TROSLOJNI PARKETI,EGZOTICNI PARKETI
ISTO TAKA VRSIME PRODAZBA NA PARKET I LAJSNI

PARKET:

BUKOV
DABOV-HRASTOV
JASEN

LAJSNI:

BUKOBA
DABOVA
JASEN
STANDERD I VISOKI
Tel: 077966925 Pero

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

Pero Nakov
Потврден огласувач
77966925
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам