1 / 3
Dizni za audi a4 125 kw 170 ps
50 €
20.06.2022 14:36

Гостивар / Гостивар

Se prodava dizni Simens
Za audi a4
Golf
Seat
Passat
125 kw 170 ps

Vo ipravna sostojba
Za 2.0 tdi simens

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Oglac
Потврден огласувач
078445631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам