1 / 6
Mashina za drobene - Drobilica
5.200 €
22.04.2022 20:08

Прилеп / Прилеп

Нова машина за дробење пластика аламинум електрични апарати др. Одпадни работи. мотор 3.5w
Димензи на отвор - 8 cm x 32 cm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од: Претпријатие

Svadbeni oblaci
Потврден огласувач
072/244290 076/312232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам